Sklenená kuchynská zástena

Sklenená kuchynská zástena je nenáročná na údržbu a zaručí maximálnu hygienu v blízkosti pracovnej dosky, kde sa jedlo pripravuje. Možnosti prevedenia sú široké. Plné farby podľa vlastného výberu, ktoré sa dokonale prispôsobia kuchynskej linke. Žiadne špáry ani zažratá mastnota. Jednoduchá údržba s navlhčenou handrou a prípravkom na sklo.  Náš pracovný tím je pripravený prispôsobiť sa akejkoľvek pracovnej doske, skrinke, spotrebiču, výrezu či prvku v kuchyni, ktorý je súčasťou kuchynskej zásteny. Každý stavebný otvor pre zástenu musí presne zamerať náš technik a sklo sa vyrobí na mieru. Meranie je presné a spoje medzi kuchynskou doskou, skrinkami a sklom sú čo najmenšie. Minimalizujeme nepotrebné spoje skiel a maximalizujeme veľkosť použitých tabúľ skla.

Kontaktujte nas
image abstract

Ponúkame viaceré varianty

Každý z nás uvažuje rozdielne, má iné potreby a vkus. Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám, ponúkame viaceré varianty, typy a riešenia. Vyberte si to svoje…

image abstract

Vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru

Realizujete novostavbu, prerábate byt, kúpeľňu, či kuchynskú linku a rozmýšľate nad použitím skla vo Vašom domove? Vyplňte jednoduchý formulár a my Vám pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru.

Online dopyt