Sklenené dvere & steny

Prirodzené svetlo v celom byte Celosklenené dvere v modernom interiéri upútajú pozornosť. Ide o nenápadný a estetický prvok s plnou funkčnosťou. Sklenené dvere vytvárajú priestranný pocit a dodávajú miestnosti extra svetlo. Dvere zo skla zaručujú tepelnú a zvukovú bariéru, no zachovajú optimálny prechod svetla medzi rôznymi časťami bytu. Každé sklenené krídlo dverí je vyrábané na mieru. Kovanie a uchytenie skiel je možné dodať v rôznych povrchových úpravách.

Kontaktujte nás

Ponúkame viaceré varianty

Každý z nás uvažuje rozdielne, má iné potreby a vkus. Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám, ponúkame viaceré varianty, typy a riešenia. Vyberte si to svoje… 

Cenová ponuka
na mieru

Len niekoľko kliknutí vás delí od získania ceny za naše výrobky. Hľadáte kompletnú montáž skleneného zábradlia, sprchového kúta, sklenených dverí alebo skleneného obkladu? Možno ste domáci majster a potrebujete len sklo na stôl, zrkadlo do kúpeľne alebo sklenenú výplň zábradlia priamo od výrobcu? Vyplňte náš online dotazník a my vám bezplatne pripravíme cenovú ponuku a vysvetlíme kroky k realizácii.

Kontaktujte nás