Moderné sklenené sprchovacie kúty pre vašu kúpeľňu

Objavte naše minimalistické bezrámové sklenené sprchovacie kúty, vyrábané na mieru pre kúpeľne v Prešovskom a Košickom kraji. Naše sprchovacie kúty sú vyrobené z inovatívneho skla TIMELESS od renomovanej firmy SAINT-GOBAIN, ktoré je nielen esteticky príťažlivé, ale aj jednoduché na údržbu.

Naše sklenené sprchovacie kúty ponúkajú širokú škálu možností personalizácie. Môžete si vybrať z rôznych typov skla, vrátane číreho, mliečneho, šedého, bronzového alebo skla s pieskovaným motívom. Každý typ skla pridáva jedinečný estetický rozmer do vašej kúpeľne a zároveň zachováva funkčnosť a jednoduchosť údržby.

Kovanie pre naše sprchovacie kúty je dostupné v rôznych povrchových úpravách, vrátane lesklého chrómu, čierneho a novinky - zlatého kovania. Tieto možnosti vám umožňujú prispôsobiť vzhľad vašej sprchy tak, aby sa dokonale hodil k ostatnému interiéru vašej kúpeľne.

Postup realizácie - Dopyt > Cenová ponuka > Zameranie a Návrh > Výroba a Montáž

Kontaktujte nás

Vyberte variant prevedenia..

Každý z nás uvažuje rozdielne, má iné potreby a vkus. Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám, ponúkame viaceré varianty, typy a riešenia. Vyberte si to svoje… 

Cenová ponuka
na mieru

Realizujete novostavbu, prerábate byt, kúpeľňu, či kuchynskú linku a rozmýšľate nad použitím skla vo Vašom domove? Vyplňte jednoduchý formulár a my Vám pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru.