Zrkadlo a obklady zo skla

Veľkou výhodou obkladov zo skla je, že svetlo nepohlcujú, ale odrážajú ho späť do miestnosti. Priestor tak môžu elegantne rozjasniť a posunúť ho na úplne inú úroveň. Veľmi efektne pôsobí v interiéri prepojenie obkladu s klasickým obkladom či zrkadlom. Pre sklenené obklady je možné zvoliť jednofarebný nástrek lakom vo farbe podľa vzorkovníka RAL alebo možno sklo priamo digitálne potlačiť. Zrkadlo je súčasťou každej kúpelne, šatníka, či chodby. Každodenné používanie zrkadla je samozrejmosťou. Tak ako pri všetkých našich výrobkoch aj zrkadlá vyrábame na mieru s milimetrovou presnosťou. Existuje viacero druhov zrkadiel s rôznymi odtieňmi odrazu. Novinkou v našej ponuke sú zrkadlá s LED podsvietením.

Kontaktujte nás
image abstract

Ponúkame viaceré varianty

Každý z nás uvažuje rozdielne, má iné potreby a vkus. Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám, ponúkame viaceré varianty, typy a riešenia. Vyberte si to svoje… 

image abstract

Vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru

Realizujete novostavbu, prerábate byt, kúpeľňu, či kuchynskú linku a rozmýšľate nad použitím skla vo Vašom domove? Vyplňte jednoduchý formulár a my Vám pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru.

Online dopyt