vyrobky intro

Výrobky zo skla

V pohodlí vášho domova si môžete jednoducho a rýchlo objednať výrobu skla na mieru. Vložte potrebné parametre - typ skla, tvar a rozmery. Ihneď získate odhad ceny s možnosťou výberu spôsobu dodania. Využite náš online konfigurátor pre jednoduchú a bezproblémovú objednávku skla na mieru. Pre nás je výroba skla na mieru hračkou!

Konfigurátor
product image

Zrkadlo

Naše zrkadlá sú vyrábané s najvyššou precíznosťou a kvalitou. Ideálne pre kúpeľne, šatníky alebo ako dekoratívne prvky v akomkoľvek interiéri. Dostupné vo viacerých odtieňoch - šedé, bronzové, strieborné.

Konfigurovať
product image

Bezpečnostné vrstvené sklo VSG

Naše vrstvené sklo VSG je tvorené dvoma alebo viacerými sklenenými tabuľami spojenými plastovou fóliou. Aj keď sa sklo rozpadne, fólia drží kúsky pohromade a zabraňuje rozbitiu.

Online dopyt
product image

Bezpečnostné kalené sklo ESG

Naše kalené sklo ESG je päťkrát pevnejšie ako obyčajné sklo, čo ho robí ideálnym pre aplikácie vyžadujúce vyššiu bezpečnosť. Pri rozbití sa rozpadá na malé, neškodné kúsky.

Online dopyt
product image

Kaleno-lepené sklo ESG/VSG

Kombinuje silu a bezpečnosť kaleného a vrstveného skla. Je vysoko odolné voči nárazom a aj v prípade poškodenia udržiava kúsky skla pohromade. Ideálny pre miesta s vyššou požiadavkou na bezpečnosť, ako sú balkóny, schodiská, podlahy alebo prístrešky. Jeho výnimočné vlastnosti a široké možnosti výroby na mieru ho robia populárnou voľbou v modernom dizajne a architektúre.

Online dopyt
product image

Sklo na stôl

Naše sklo na stoly sú nielen esteticky príťažlivé, ale aj odolné a ľahko sa čistia. Pridajte do svojho domova či kancelárie štýlový a moderný prvok a chráňte svoj nábytok.

Konfigurovať
product image

Žiaruvzdorné krbové sklo

Naše žiaruvzdorné sklo je navrhnuté pre najväčšiu odolnosť voči vysokým teplotám. Zaručuje bezpečnosť a pritom umožňuje dokonalý výhľad na oheň vo vašom krbe.

Konfigurovať
product image

Sklo pod kachle

Naše sklenené podložky pod kachle sú nielen funkčné, ale aj štýlové. Sú odolné voči teplu a škrabancom, čo zaisťuje ich dlhú životnosť.

Online dopyt