Sklenené zábradlie

Sklenené zábradlia predstavujú moderné a atraktívne riešenie pre interiéry aj exteriéry. Ich elegantný a nadčasový dizajn pridáva do akéhokoľvek priestoru štýlový a luxusný prvok. Ponúkajú široké možnosti využitia a prispôsobenia sa individuálnym potrebám a vkusu každého zákazníka.

SKLOKALI sa pýši bohatými skúsenosťami, ktoré zaručujú kvalitu a bezpečnosť pri každej realizácii sklenených zábradlí. Používajú sa iba vysokokvalitné vrstvené bezpečnostné sklá, ktoré spĺňajú všetky normy a predpisy v stavebníctve. Tieto sklá nielenže zabezpečujú estetický vzhľad, ale aj vynikajúcu odolnosť voči nárazom a minimalizáciu rizika úrazov.

Výber sklenených zábradlí je obohatený aj o voľbu povrchovej úpravy kovania v kombinácií s rôznymi typmi skla. Tieto úpravy prispievajú k estetickému vzhľadu zábradlia a umožňujú harmonické zlúčenie so štýlom a charakterom priestoru.

Naša firma sa zameriava na individuálne navrhovanie a precíznu montáž celo-sklenených zábradlí, ktoré sa dokonale integrujú a zdôrazňujú krásu prostredia, kde sú inštalované. Nech ide o interiér alebo exteriér, sklenené zábradlie predstavuje ideálnu voľbu pre esteticky príťažlivé a bezpečné prostredie, ktoré odráža jedinečný štýl a charakter každého klienta.

Kontaktujte nás

Vyberte variant prevedenia..

Každý z nás uvažuje rozdielne, má iné potreby a vkus. Aby sme vyhoveli vašim požiadavkám, ponúkame viaceré varianty, typy a riešenia. Vyberte si to svoje… 

Cenová ponuka
na mieru

Realizujete novostavbu, prerábate byt, kúpeľňu, či kuchynskú linku a rozmýšľate nad použitím skla vo Vašom domove? Vyplňte jednoduchý formulár a my Vám pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru.